fbpx

Vonkajšie a vnútorné rekonštrukcie a opravy


Napriek tomu, že sme špecialisti najmä na zatepľovanie fasád veľkých stavieb, zvládame aj iné rekonštrukcie a opravy. Exteriérové aj interiérové. Mimochodom, aj zatepľovanie fasád patrí medzi rekonštrukčné stavebné práce.


rekonštrukcie a opravy

My nie sme tí, ktorí najímajú na konkrétnu prácu anonymných, neoverených majstrov. Sme spoločnosť, ktorá má osvedčený, profesionálny a zohraný tím. Dnes si totiž môžete vyberať z firiem, ktoré realizujú kompletné spektrum stavebných prác. Vrátane rekonštrukčných a opravných. Kritériom výberu však nesmie byť iba čo najnižšia cena.

V dnešnej dobe v našej práci rozhoduje profesionalita a skúsenosti, vyplývajúce z dlhoročnej praxe. Platí to dvojnásobne pri rekonštrukčných a opravných prácach, kde sú skúsenosti a aj znalosti neoceniteľné. Skúsený odborník obhliadne stav pred rekonštrukciou, vidí, čo treba riešiť a riešenia aj navrhne. Precízna a odborná príprava je pri rekonštrukčných prácach základom ich pozitívneho výsledku. Rovnako to platí aj pri nevyhnutných opravných a sanačných prácach.


Exteriérové rekonštrukčné práce

Exteriérové rekonštrukčné práce sú predovšetkým tie fasádne. Pri zatepľovaní pracujeme s exkluzívnym zatepľovacím systémom obvodového muriva fasádnych plášťov weber s použitím platní z minerálnej vlny.

Zatepľovacie platne sú na fasádu pripevňované lepením a rozpernými kotvami, s výstužnou vrstvou a povrchovou úpravou z tenkovrstvovej omietky. Náš systém zatepľovania má vysokú úžitkovú hodnotu materiálov a komponentov. Okrem toho aj vysokú priepustnosť vodných pár a dlhú životnosť.

Realizujeme aj opravy fasád, zvládame aj dekoračné, škrabané či mramorové omietky. Samozrejme vieme aj to, že minimálne dve z desiatich systémových porúch vonkajších prvkov obytnej budovy sa skrývajú na starých balkónoch a loggiách.

Interiérové rekonštrukcie

Interiérové rekonštrukcie môžu byť čiastkové, alebo kompletné. My na základe našich skúseností pri obhliadke presne zistíme, čo a ako treba zrekonštruovať, či opraviť. Navrhneme spôsob, postup, materiál, časový harmonogram a cenu. A s chuťou sa pustíme do opráv a rekonštrukcií v interiéri vašej stavby či budovy. Čo treba, sanujeme, obnovíme, čo je nevyhnutné, vymeníme.


Rekonštruujeme a opravujeme bez zbytočných rečí. V exteriéri aj interiéri. Profesionálne, odborne, precízne a za férovú cenu.

Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Заказать звонок
+
Жду звонка!