fbpx

Maliarske a natieračské práce


Maliarske a natieračské práce

Vizuálnou bodkou stavebných prác v interiéri aj exteriéri sú maliarske a natieračské práce. Patria do skupiny dokončovacích prác a ich hlavný výsledok je najmä vizuálny. Maľovka na stene v interiéri a náter fasády v exteriéri musí okrem toho, že dobre vyzerá, plniť aj ďalšie úlohy. Súvisiace s tepelno-izolačnými vlastnosťami stavby. A musí aj niečo vydržať.

Našou výhodou je to, že fasády v exteriéri a stierky a omietky v interiéri si zvyčajne pripravujeme sami. Na stavbách, kde realizujeme kompletné interiérové a exteriérové práce. Teda presne vieme, čo natierame. Tým pádom vieme aj to, ako najlepšie omietky a fasády natrieť. Aký typ penetrácie a náteru zvoliť. Ako ich namiešať, nariediť a naniesť na pripravený povrch.

Zvládame všetky maliarske a natieračské práce, v interiéroch budov, aj na exteriérových múroch. Poradíme si s akýmkoľvek povrchom stien či múrov, ktoré treba profesionálne natrieť. Dodržiavame praxou overené postupy, pracujeme s kvalitnými materiálmi. Precízna príprava a dokonalá realizácia sú súčasti našich pracovných postupov.

Maliarske a natieračské práce

Sme špecialisti na fasádne systémy ale aj interiéry veľkých budov. Bytových domov, administratívnych, skladových, logistických či priemyselných stavieb. Vymaľujeme a natrieme aj ťažko dostupné miesta. Vysoké a ťažko dostupné steny a stropy v interiéri pre nás nie sú problém. Rovnako ani veľké plochy, vo vnútri budov, či na vonkajších múroch.

Zvládame veľké plochy, máme ale na pamäti aj detaily. Záhyby, prepojenia či rohy stien sú rovnako dôležité, ako centrálne, pohľadové plochy, ktoré sú na očiach. My vidíme všade a tam aj dokonale vymaľujeme. Sme precízni a máme aj zmysel pre detail.

Maliarske a natieračské práce sú tie, po ktorých ostáva neporiadok. Po našich maliarskych a natieračských prácach ostáva čisto. Pred realizáciou dokonale zakryjeme všetko, čo treba. A po realizácii po sebe upraceme tak, ako sa patrí.

Keďže sme profesionáli s dlhoročnými praktickými skúsenosťami, poradíme aj s výberom farieb. Interiérových aj exteriérových. Pracujeme len s kvalitnými a praxou overenými farbami a maliarskymi a náterovými materiálmi.


Vyskúšajte, ako maľujeme a natierame my. Za férovú cenu, na celom Slovensku.

Kontaktujte nás a zistite podrobnosti.


Заказать звонок
+
Жду звонка!