fbpx

Obkladačské práce


Obkladačské práce

Pokládka dlažieb a lepenie obkladov, všeobecne obkladačské práce patria do skupiny dokončovacích stavebných prác. Ak aj dlaždíc a obkladač profesionálne odvedú svoju prácu, spokojní sú všetci. Objednávateľ, dodávateľ a samozrejme aj užívatelia stavby.

Aj, keď, výsledný estetický efekt je ako prvý na očiach, dôležitá je aj dlhodobá trvanlivosť a plnenie funkcie podlahy či obkladu. Dnes nie je problém vybrať si kvalitný a esteticky aj funkčne vyhovujúci obklad či dlažbu. Problém vždy bol a je podklad. A spolu s ním spôsob položenia dlažby či obloženia obkladu.

Stav podkladu je v konečnom dôsledku jeden z kľúčových faktorov kvality obkladu či dlažby. Samozrejme ruka v ruke s kvalitou samotnej práce. Je vždy ideálne, ak podklad pripravuje ten, kto realizuje obkladačské práce. My zvládneme prípravu akéhokoľvek podkladu, aby bol vyhovujúci pre konkrétny typ dlažby či obkladu.


Obkladačské práce

Profesionálna príprava a profesionálne pracovné postupy vyžadujú profesionálnu techniku. To všetko vieme, máme a týmto všetkým disponujeme. Ak k tomu pridáme dlhoročnú prax a z nej vyplývajúce skúsenosti, kvalita je zaručená.

Potrebujete klasický štýl, či trendovú modernú? Zvládneme to. Pokládku dlažby na chodby, schodiská alebo rozsiahlejšie plochy veľkých objektov. Obklady stien sanitárnych či iných miestností, kde je obklad nevyhnutnou povrchovou úpravou. Ale aj lepenie prírodných, kamenných obkladov, či prácu na fasáde s klinkerom.


Dokážeme položiť všetky druhy obkladov a dlažieb.

Obkladačské práce klinker na fasady

Máme v rukách komplexné spektrum obkladačských prác v interiéri. Klasické i moderné materiály, profesionálne pracovné postupy. Znalosť materiálov, ich technických a chemických vlastností a možností.

Nie je nám cudzie ani exteriérové obkladanie. Keďže sme experti aj na fasádne systémy, dokážeme sa postarať aj o ich obkladaný dekor. Naším osvedčeným exteriérovým obkladovým materiálom sú klinker tehly. Okrem ich dizajnovej nadčasovosti oceníte aj vy ich materiálovú kvalitu, trvanlivosť a mimoriadne nízku nasiakavosť.

Netreba ísť až do Ríma obdivovať dlažby a obklady, ktoré vydržali tisíce rokov. Aj obyvatelia, užívatelia či návštevníci vášho objektu môžu využívať kvalitné, krásne, funkčné a trvácne obklady a dlažby. My vám ich radi položíme, nalepíme a obložíme.


Presvedčte sa sami a kontaktujte nás.

Заказать звонок
+
Жду звонка!